Авторизация
ХОЧЕШЬ ЗНАТЬ ПРАВДУ - СМОТРИ КАНАЛ "STV"
 
  • 16:17 – В Британии собрали голоса для отставки Мэй 
  • 16:16 – Почему цены на нефть обвалились на четверть 
  • 16:16 – На Марсе впервые за шесть лет высадится миссия NASA 
  • 16:16 – Минагропрод: Украина в 2018 году войдет в топ-10 экспортеров молочки в мире 
  • 12:04 – В Новой Зеландии изъяли самую крупную в истории страны партию кокаина 

У Порошенко знищили частину секретних документів, що стосуються злочинів проти Євромайдан

У Порошенко знищили частину секретних документів, що стосуються злочинів проти Євромайдан

Генпрокуратура заявляє, що адміністрація президента Порошенка знищила частину секретних документів СБУ щодо боротьби з тероризмом під час Євромайдану, а частину роздала колишнім співробітникам.
Про це йдеться в ухвалі суду від 31 березня 2017 року, повідомляє Національне бюро розслідувань України.
Згідно з нею, в рамках розслідування вбивств активістів Євромайдану Генпрокуратура, зокрема, досліджують обставини організації та проведення 18 і 19 лютого 2014 року силового розгону мітингувальників в центральній частині Києва силами і засобами СБУ і Міністерства внутрішніх справ, в тому числі шляхом проведення антитерористичної операції.
Під час досудового розслідування встановлено, що колишні посадові особи СБУ в листопаді 2013 року – лютому 2014 року інформували АП листами, повідомленнями, довідками про стан боротьби з тероризмом і про прийняті рішення щодо приведення сил і засобів суб’єктів боротьби з тероризмом в готовність «посилена» або «підвищена».
Частина зазначених документів була надана адміністрацією органу досудового розслідування і приєднана до матеріалів даної кримінальної виробництва.
Згідно з листом АП від 8 лютого 2017 року, ряд документів, в яких йдеться про кадрові переміщення в СБУ, містить конфіденційну інформацію і в даний час знаходиться в зазначеному відомстві.
У той же час, згідно з наданою інформацією, 15 документів знищені в установленому порядку, а 5 документів були видані працівникам АП, які вже не працюють у відомстві.
«Слідчий зазначає, що зазначені документи мають відношення до розслідуваних подій, мають гриф обмеженого доступу і можуть бути використані як докази в кримінальному провадженні», — сказано в судовому рішенні.
Слідчий висловив сумнів в тому, що зазначені документи знищені і попросив суд надати до них доступ.
Суд задовольнив клопотання і надав Генпрокуратурі доступ до документів, які зберігаються в адміністрації, і підтверджують знищення зазначених доповідних записок СБУ і передачу їх екс-співробітникам.


Источник - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ
Рейтинг новости: 
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
Наши партнеры
Украина, Мир. Новости
Одесса. Новости
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter