Авторизация
ХОЧЕШЬ ЗНАТЬ ПРАВДУ - СМОТРИ КАНАЛ "STV"
 
  • 10:50 – Экс-заместитель премьера Великобритании перешел на работу в Facebook 
  • 10:50 – СМИ узнали, где и когда могут встретиться Трамп и Путин 
  • 10:50 – Европейская миссия стартовала к Меркурию 
  • 10:50 – Итоги 19.10: Новая цена газа и начисление субсидий 
  • 10:50 – Парламент Македонии одобрил переименование страны 

В Укрбюро Інтерполу отримували хабарі за неоголошення в розшук поплічників Януковича, – головний військовий прокурор

В Укрбюро Інтерполу отримували хабарі за неоголошення в розшук поплічників Януковича, – головний військовий прокурор

Головний військовий прокурор розповів, як в українському Інтерполі саботували розшук посадовців, повідомляє Національне бюро розслідувань України.
Низка співробітників Укрбюро Інтерполу отримували хабарі за перешкоджання передачі до головного офісу організації матеріалів для оголошення в міжнародний розшуку осіб режиму Віктора Януковича. Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос в ефірі «Шустер Live».
«Проблема в тому, що пошта — скажу простою мовою — якою є відділення Інтерполу в Україні, визначала: направляти (документи, — прим.ред.) в Інтерпол, або залишити і відправити назад слідчому», — наголосив він. За словами Матіоса, є офіційні свідоцтва та документи, де є вказівка «не вважаємо за доцільне». «Вони вигадували на рівні капітана, майора або окремо взятого полковника, потрібно чи ні», — додав глава військової прокуратури.
Окремо Матіос запевнив, що має оперативні та документальні дані, згідно з якими посадовці за такі дії отримували гроші, фактично — хабарі, за недопущення оголошення або доведення процедури оголошення в розшук.
Раніше в українському Інтерполі пообіцяли провести внутрішню перевірку через звинувачення у можливому сприянні соратникам Януковича. Зазначимо, окрім заяв про причетність посадовців Нацбюро Інтерполу до «відбілювання» Януковича та його соратників Анатолій Матіос звинуватив ЗМІ у розміщенні замовних статей для «дискредитації Генеральної прокуратури».


Источник - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ
Рейтинг новости: 
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
Наши партнеры
Украина, Мир. Новости
Одесса. Новости
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter