Авторизация
ХОЧЕШЬ ЗНАТЬ ПРАВДУ - СМОТРИ КАНАЛ "STV"
 
  • 16:17 – В Британии собрали голоса для отставки Мэй 
  • 16:16 – Почему цены на нефть обвалились на четверть 
  • 16:16 – На Марсе впервые за шесть лет высадится миссия NASA 
  • 16:16 – Минагропрод: Украина в 2018 году войдет в топ-10 экспортеров молочки в мире 
  • 12:04 – В Новой Зеландии изъяли самую крупную в истории страны партию кокаина 

Голова Центру Протидії Корупції Шабунін викрив прокурора Куценка у брехні

У Києві розгортається черговий детектив за участю Генпрокуратури, у якому прокурори боряться з тими, хто бореться з корупцією.

Генеральна прокуратура спростувала кримінальне переслідування членів Центру протидії корупції та її керівника Віталія Шабуніна, – повідомляє ТСН.

Причиною переполоху стала ухвала Печерського суду Києва, яка дозволила ГПУ вилучення документів Центру протидії корупції. Офіційна причина – звернення депутатів до ГПУ про проведення перевірки використання іноземної допомоги.

Як заявив прокурор Владислав Куценко, йдеться про гроші посольства США, виділені на реформування Генеральної прокуратури. Утім жодних обшуків Центру і його керівника пана Шабуніна, твердить представник ГПУ, не планувалося.

Офіційна причина, звернення депутатів до ГПУ про проведення перевірки використання іноземної допомоги.

«В ухвалі суду йдеться про доступ до документів цього центру. Це фактично говорить про те, що ми хочемо подивитись на ці документи разом із паном Шабуніним. Саме Центр протидії корупції визначений одним із організацій, яка приймала участь у підтримці реформ кримінальної юстиції в Україні, де зазначається у тому числі Генеральна прокуратура», – зазначив Куценко.

Керівник Центру у свою чергу розкритикував пояснення прокурора, викривши його у брехні. «Немає такої процесуальної дії – подивитися документи з паном Шабуніним. Суд дав ухвалу і це є в судовому реєстрі.

Доступ до документів з правом вилучення і в банку наших документів, і наших документів в офісі. Це спроба заблокувати роботу організації. Центр протидії корупції не отримував ні копійки грошей на реформування Генеральної прокуратури. Ми отримували гроші на створення нових антикорупційних органів», – запевнив Шабунін.

Нагадаємо, що Шабунін заявляв про те, що генпрокурор Віктор Шокін офіційно наказав прокурорам не передавати справи в Антикорупційне Бюро та Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.


Источник - http://zik.ua/news/2016/03/27/golova_tsentru_protydii_koruptsii_shabunin_vykryv_prokurora_kutsenka_u_684885
Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пройдите авторизацицию через Facebook, чтобы оставить комментарий.
Наши партнеры
Украина, Мир. Новости
Одесса. Новости
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter