Авторизация
ХОЧЕШЬ ЗНАТЬ ПРАВДУ - СМОТРИ КАНАЛ "STV"
 
  • 15:56 – Пенсионный фонд наполнят за счет детенизации зарплат - Гройсман 
  • 15:56 – Украинцы тратят на продукты больше половины дохода 
  • 15:56 – Кабмин инициирует большие налоги с высоких зарплат 
  • 15:56 – В Англии судья заставил футболисток играть в "камень, ножницы, бумага" 
  • 15:56 – Американского ведущего побрили в прямом эфире 

Орест Лютий закриває проект. Останній концерт в Одесі

Антін Мухарський поїхав з України.
Ось-його останній лист:


Одеса в черговий раз зустрічала Антіна Мухарського (Ореста Лютого)
Співак, актор, телевідучий, галерист, письменник, цього разу він приїхав до Одеси з останнім концертом свого музичного проекту "Лагідна і сувора українізація".
Народився Антін у Києві, де в 1992 році закінчив театральний інститут імені Карпенка-Карого, але з нашим містом його багато що пов`язує
Антін вважає, що Одеса — волелюбне місто, котре має стати форпостом української демократії, яка ще тільки зароджується, але покликана змінити країну, відкривши для неї вікно до Європи.
Антін Мухарський завітав у гості на Жуковського, 36, де його з нетерпінням чекали волонтери Ради Громадської Безпеки. Співак розповів про те, що проект "Орест Лютий" вичерпав себе, виконавши свою роль за проміжок часу від початку існування.
Дитинство майбутнього шоумена пройшло в російськомовному оточенні Києва. Як згадує Антін, він і тоді ще замислювався над питанням, чому радянська країна відстає від інших світових держав.
Неминучі зміни в соціальному та політичному житті наприкінці 20-го — на початку нового століття з кожним новим кроком дають можливість все більшій кількості людей відчути себе вільними та гідними кращої, справедливої долі
Волонтери Ради Громадської Безпеки подарували гостеві книгу "Воля проти рабства", котра є проектом Марка Гордієнка. Авторами її статей є знакові для сучасної України люди: історики, письменники, юристи
Також Антін Мухарський отримав від РГБ в якості "піратських", як вони самі це називають, подарунків майку та чашку з логотипами громадської організації, яка багато зробила за останні три з половиною роки новітньої історії України в допомозі бійцям АТО та захистові Одеси від війни.
Концерт у приміщенні клубу "Стальканат АРТ" зібрав прихильників митця та пройшов у теплій дружній атмосфері. Закінчився він аукціоном, на якому книга Антіна Мухарського знайшла нового власника. Отримані за неї гроші підуть на розвиток нового проекту. Він має романтичну назву "Рожеві вуса". Але не будемо випереджати події, дочекаємося його народження.
Рейтинг новости: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Оставить комментарий
Авторизация через facebook:
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Пройдите авторизацицию через Facebook, чтобы оставить комментарий.
Наши партнеры
Украина, Мир. Новости
Одесса. Новости
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Twitter